Genel Bilgiler

Özel Sayı Öneriniz

Araştırmacılar, doktora adayları ve / veya akademisyenler dergide yayınlamak için belirli bir konuda özel bir konu önerebilirler. Bu ekip, ilgili katılımcılardan makaleleri toplayarak yayın takvimini ayarlayacaktır. İcra editörü özel sayı için editörler paneli belirleyecektir. Özel sayı için bildiri sayısı 10'dan az olmamalıdır. Yayıncının ve yayın kurulunun diğer hüküm ve koşulları aynıdır.

Konferans Bildirilerini Yayınlayın

Dergi konferans bildirilerini özel bir sayı olarak yayınlamaktadır. İlgili grup veya yönetim ekibinin yönetici editör ile iletişime geçmesi tavsiye edilir. İcra editörü özel sayı için editörler paneli belirleyecektir. Bildiri sayısı 10'dan az olmamalıdır. Yayıncının ve yayın kurulunun diğer hüküm ve koşulları aynıdır.

Açık Erişim İlkesi
Derginin tüm içeriği okura ya da okurun dahil olduğu kuruma ücretsiz olarak sunulur. Okurlar, ticari amaç haricinde, yayıncı ya da yazardan izin almadan dergi makalelerinin tam metnini okuyabilir, indirebilir, kopyalayabilir, arayabilir ve link sağlayabilir.

Hakem Başvurusu

Dergimiz alanında uzman bilim insanlarını 'Hakem Kuruluna' katılmaya teşvik edilir. Asgari nitelik doktora veya yardımcı doçenttir. Hızlı ve çift kör inceleme süreci, zengin yayın kurulu, intihal için sıfır tolerans ve yayın etiğine yüksek saygı, planlanmış yayın süreci için güçlü bir taahhüt hakem alımında aranan özelliklerdir.

Tamamlanan özgeçmişi, yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafı ve kısa bir biyografiyi submission@icontechjournal.com dergi editörüne gönderin. Bunun gönüllü bir faaliyet olduğunu lütfen unutmayınız.

Veya başvuru formu olacaksa - Dergimizde hakem olmak için başvuru formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuz yönetim kurulumuz tarafından incelenerek sonucu tarafınıza bildirilecektir.